Londyn London Londres

I came back to London for good. It's been only some days since I arrived but I feel like at home - my new home. After some unexpected accommodation problems at the very beginning I found a house in Wembley Central, where I live now. I like this place. I rent a single room for a reasonable price and share the house with a Canadian&British couple, an Irish guy and one more guy whom I haven't met yet. The girl from Canada is from Couchsurfing - so friendly and very nice. My house is situated close to the commercial centre of the district, so all the shops, banks, agencies, restaurants are very close. There is one Polish shop and as for exotic ones than shops and restaurants with Indian and Malesian food. Simply fantastic. I haven't yet had the time to drop in them and try new things but this moment is very close, as I like their cuisine a lot. Sometimes when I pass by some houses here I feel the exceptional scents of Asian spices, simply great.

Wrócilam do Londynu na dobre. Jestem tutaj dopiero kilka dni, ale czuję się jak w domu - w moim nowym domu. Po niespodziewanych problemach z mieszkaniem na samym początku znalazlam dom na Wembley Central, gdzie teraz mieszkam. Lubię to miejsce. Wynajmuję pokój za przyzwoitą cenę i dzielę dom wraz z Kanadyjsko-Brytyjską parą, facetem z Irlandii i jeszcze jednym facetem, ale jeszcze go nie poznalam. Dziewczyna z Kanady należy do klubu Couchsurfing - jest bardzo przyjacielska i mila. Mój dom jest polożony blisko centrum handlowego w tej dzielnicy, więc wszystkie sklepy, banki, agencje, restauracje są bardzo blisko. Jest tutaj jeden Polski sklep, zas co do egzotycznych miejsc, to są tutaj sklepy i restauracje z Indyjskim i Malezyjskim jedzeniem. Po prostu fantastycznie. Jeszcze nie mialam czasu, żeby wpasć do nich i spróbować nowych rzeczy, ale ten moment jest bardzo blisko, ponieważ bardzo lubię ich kuchnię. Czasami, kiedy przechodzę obok niektórych domów tutaj czuję wyjątkowe zapachy Azjatyckich potraw, po prostu wspaniale.

2 comments:

  1. Super, Londyn też mnie urzekł, jest dla mnie magicznym miastem. Pozdrów Lwy na Trafalgar Square może któregoś dosiądziesz?(-:

    ReplyDelete
  2. Pozdrowienia spod Krakowa. :)

    ReplyDelete