Stephen Covey and Egypt

Po raz pierwszy skończyłam czytać książkę Stephena Covey'a "7 nawyków skutecznego działania", co za cudo!!!!!! Już od pierwszych stron uświadomiłam sobie, że jest to jedna z najważniejszych książek w moim życiu i chcę do niej wracać bez końca............... za każdym razem będę na nowo odkrywać niesamowitę głębię słów Coveya. Odpowiedzialność za swoje życie, win-win, synergia, proaktywność, szczęście, pokora, zrozumienie...................
Egipt już jutro :) tez po raz pierwszy, będę nurkować tam i podziwiać piękno tego kraju, i jego kultury oraz świata podwodnego.

For the first time I've finished reading the book "7 habits of highly effective people" by Stephen Covey, what a miracle!!!!!!!!!!! From the first pages I've realized it is one of the most important books in my life and I want to come back to it on and on........................ every time I will discover incredible depth of Covey"s words. Responsibility for your own life, win-win, synergy, proactivity, happiness, submissiveness, understanding..................
Egypt already tomorrow :) also for the first time, I will be diving there and admiring the beauty of this country, its culture and underwater world.

2 comments:

 1. Bardzo się cieszę, że zaczęłaś prowadzić swój blog. Dzięki niemu możemy przez te parę chwil też być tam gdzie Ty ...choćby tylko marzeniem.

  Gratulacje i powodzenia!

  ReplyDelete
 2. Dzieki Stanley,
  ale chce przyznac, ze Poludniowa Ameryka wcale nie jest tak daleko, jak sie wydaje, takie odnosze caly czas wrazenie jak tu jestem :)))

  Pozdrawiam Cie

  ReplyDelete